Uus Fronius Artis – TIG-keevitus on lihtne ja tõhus

TIG-keevitus on tõeline kunst ja seda peetakse keevitusprotsesside kõrgeimaks tasemeks. Uus Fronius Artis on oma nime vääriline, see on tuletatud ladinakeelsest sõnast arte – „kunst“. Kui keevisõmblused peavad vastama kõrgeimatele visuaalsetele ja kvaliteedistandarditele, on see mugav, kerge ja kompromissitult stabiilse keevituskaarega kompaktne seade kiiresti käepärast. Alalisvoolu jõudlusklassides 170 A kuni 210 A avaldab Artis muljet paljude funktsioonidega, mis on omased suurematele professionaalsetele TIG-seadmetele. 

Vastupidav, mitmekülgne, kaalub alla kümne kilogrammi – Artis on usaldusväärne kaaslane nii roostevabast terasest käsipuude veatute nähtavate õmbluste kui ka torustike kvaliteetsete ühenduste jaoks, aga sobib hästi ka täppistööks mahutite ja tööstusseadmete ehitamisel. Uute Fronius TIG-seadmete fookuses on kasutajasõbralikkus, töökindlus ja energiatõhusus – loomulikult on Artise pardal kõik eelkäija Fronius TransTigi populaarsed funktsioonid.

Veenev TIG täispakett 

Lihtne vajutatav pöördvalits ning selge, valgustatud funktsioonide ekraan muudavad kasutamise palju lihtsamaks. Ekraanilt saab kiiresti valida üksteist kõige olulisemat parameetrit ja juba saategi tööga alustada! Reguleeritav impulsskaar tagab keevisõmbluse silmapaistva välimuse ning näitab süsteemi eeliseid keerulistes asendites ja väga õhukeste materjalide puhul. Punktkeevitusrežiim on kasulik korduvate keevisliidete korral. Keevituspunkte saab paigutada ühtlaste vahedega. Soovi korral saab määrata vabalt valitava pausi ja jätkata tööd intervallkeevitusena. TAC-funktsioon on omakorda ideaalne komponentide täpseks traageldamiseks. See säästab kuni 50% aega ja tähendab, et värvimuutusi ei esine peaaegu üldse – selge plusspunkt keevisõmbluse kvaliteedi osas, kui punktikohad hiljem üle keevitatakse. 

Lisaks on täisdigitaalsele Artisele võimalik igal ajal tarkvaravärskendusi teha. See muudab need tulevikukindlaks ja kasutamisel veelgi paindlikumaks. Süsteemi teavet saab hõlpsasti lugeda ka USB-liidese kaudu, mis on korpuse sees kaitstud. 

Tõhusalt kasutatud energia

Artise tehnoloogia tagab, et keevitusspetsialist saab täielikult keevisõmblusele keskenduda – pinge kõikumisest täiesti sõltumatult. Arenenud invertertehnoloogia kompenseerib usaldusväärselt kuni 30% toitevõrgu kõikumisi ja tagab keevitusprotsessi jaoks maksimaalse väljundvõimsuse. Neli minutit korraga keevitamist pole nutikalt juhitud vooluallika jaoks probleem. 

Integreeritud võimsusteguri korrigeerimine (PFC) tagab sinusoidaalse voolukulu ja kasutab olemasolevat toidet tõhusalt. Elektrivõrgust võetakse voolu ainult nii palju, kui vaja. See säästab energiat ja tagab ka suure tööraadiuse. Isegi pikemate toitekaablite korral ei esine võimsuse kadusid. Samuti parandab see generaatoriga tööd ja pakub ülepingekaitset kuni 400 V. 

Elektroodiga keevitamise funktsioonid

Elektroodi impulssrežiimiga Artis on end tõestanud, kui tööriist suuremate vahede sildamiseks, töötamiseks ebamugavates asendites ja vertikaalsete õmbluste usaldusväärseks keevitamiseks. Samuti väärib esiletõstmist täiuslik süütekäitumine, mis tähendab, et elektrood ei jää enam kinni ning kaar ei katke. CEL-elektroodide optimaalseks keevitamiseks on täppiskeevitusmasinal oma iseloomulik tunnuskõver koos kõrge tühikäigupinge ja süütevõimsusega. 

Kauakestev tänu rangetele vastupidavustestidele 

Kõik Froniuse keevituslahendused on loodud eriti vastupidavaks ja töökindlaks. Igapäevasel kasutamisel peaksid need karmides oludes ning ebasoodsates ilmastiku- ja keskkonnatingimustes töökindlalt töötama. Nad peavad läbima kaheksa rasket vastupidavustesti enne, kui neil lubatakse tehasest lahkuda. Froniuse ettevõttesisesed standardid on alati oluliselt kõrgemad, kui seadusega nõutud piirväärtused. Artisele seati väljakutse ka löögi- ja kukkumiskatsete, niiskuse, külma ja soolapihusti katsete valdkonnas. Seda raputati põhjalikult, see puutus kokku kõige peenema metallitolmuga ja läbis töötsükli testid – seda kõike eesmärgiga tagada, et kõva korpus sisemist keerukat tehnikat aastate vältel kaitseks.

Lisateavet uue Fronius Artise kohta leiate siit

Täpsus iga õmblusega! Nii nagu kunstnik kasutab oma pintslit, saab Artise stabiilset keevituskaart kaunite TIG-õmbluste saamiseks täpselt juhtida.
Vaid 9,8 kilogrammi kaaluv Fronius Artis on kompaktne ja kerge, kuid avaldab muljet paljude funktsioonidega, mida tavaliselt võiks suurelt professionaalselt TIG-seadmelt oodata. 
Uus Fronius Artis: mobiilne TIG-keevitussüsteem, millel on erinevad individuaalsed kasutusvõimalused ja suur hulk funktsioone.
Kui teie maine sõltub kvaliteetsetest keevisõmblustest, on Fronius Artis tänu oma stabiilsele keevituskaarele ideaalne valik.

Meie oleme Fronius

Rohkem kui 8000 töötajat üle maailma, praeguse ekspordi osakaaluga 87 protsenti ja 1446 aktiivset patenti – need oleme meie, see on Fronius. Fronius asutati 1945. aastal kohaliku ühemeheettevõttena, aga nüüd on see üks globaalsetest liidritest, millest annavad aimu muljetavaldavad 37 rahvusvahelist tütarettevõtet ja müügipartnerite võrgustik enam kui 60 riigis. Ja ometi oleme oma südames endiselt pereettevõte Austriast, kes tegeleb päikeseenergia-, keevitus- ja akulaadimistehnoloogiatega. Oleme alati arendanud tooteid ja lahendusi elamisväärse tuleviku jaoks ning pakume oma klientidele kõikehõlmavat paketti – alates eelplaneerimisest ja nõustamisest, kuni pideva seire ja vajaduspõhise hooldusteenuseni. Oleme innovatiivsed. Oleme uudishimulikud. Oleme Fronius.

Meie oleme Perfect Welding

Kõrgeim kaarekvaliteet, klientide põhjalik mõistmine, janu tehnilise arengu järele – see olemegi meie, see on Fronius Perfect Welding. Oleme kaarkeevituse innovatsiooniliider ja robotkeevituse globaalne turuliider. Demonstreerime oma teadmisi individuaalsete automatiseeritud terviksüsteemide ja digitaalsete keevituslahendustega tööstuses 5.0. Meie tooteportfelli täiendavad intuitiivsed keevitusseadmed käsikeevituseks, kvaliteetsed keevitustarvikud ja tõhusad isikukaitsevahendid kasutajate ohutuse tagamiseks. Globaalse ettevõttena toetume piirkondlikule teenindusele: kohapealsed meeskonnad pakuvad meie klientidele tuge kogu maailmas. Oma tehnoloogiaga suuname tulevikku ja loome sidemeid – metalli, tööstuse ja inimeste vahel.

Jaga postitust sotsiaalmeedias
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

    Toodete tagastusvorm

    Lisa rida

      Võta ühendust