Revolutsiooniline Powermax45 SYNC® on kohal

Meil on hea meel tutvustada teile revolutsioonilist uuendust tööstusliku plasmalõikamise maailmas. Hyperthermi Powermax45 SYNC® – maailma enimmüüdud plasmalõikuri uusim versiooni viib lõikamise, faasimise ja markeerimise täiesti uuele tasemele.

Hypertherm toob taas innovatsiooni tööstuslikesse plasmalõikamis-, faasimis- ja markeerimislahendustesse – nii mehhaniseeritud kõrge kvaliteedi kui ka tavapäraste käeshoitavate plasmalõikurite jaoks. 

Powermax käsiplasmade perekonna uusimal liikmel Powermax45 SYNC®-il on sisseehitatud intelligentsus ja patenteeritud ühes tükis kassetid käsitsi lõikamiseks, mehhaniseeritud lõikamiseks või faasimiseks. 

Metallitöölistele, kes soovivad lõikamiseks, faasimiseks ja markeerimiseks kõige mitmekülgsemat saadaolevat süsteemi, pakub Powermax45 SYNC parimat investeeringu tasuvust tänu patenteeritud ühes tükis kassetile, kuni 5 korda pikemat kulumaterjali eluiga ja oluliselt suuremat lõikevõimsust, kui parimatel konkurentidel.

Powermax45SYNC CE 400V vooluallikas

Märksõnad Powermax45 SYNC kohta:

 • lihtne kasutada;
 • mitmekülgne;
 • usaldusväärne; 
 • soovitatud lõikepaksus, puhas lõige – 16 mm (kiirusega 500 mm/min);
 • maksimaalne lõikepaksus 29 mm (kiirusega 125 mm/min);
 • lävistuspaksus mehhaniseeritud lõikusel 12 mm.

Vähendage jooksvaid kulusid kuni 5 korda tänu pikemale kulumaterjali elueale, kui konkurentidel. Ainult Powermax45 SYNC® suudab lõigata ja markeerida sama FineCut® kassetiga. 

Lõikab paksemat materjali, kui suurema voolutugevusega konkureerivad seadmed. 

Lai rakendusala tänu erinevatele lõikekassettidele ja põletitele. 

10+ aastat kestma ehitatud Powermax45 SYNC® peab vastu ekstreemsetes tingimustes. 

Hyperthermi lubadus on, et parim investeering on teie käsutuses!

Jaga postitust sotsiaalmeedias

Postituses mainitud tooted

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

  Toodete tagastusvorm

  Lisa rida

   Võta ühendust