Rauataltsutajad osa 1: Viljandi Metall

„Rauataltsutajate” saatesari stardib Viljandis. Viljandi üks suurimaid tööandjaid VMT Tehased keskendub traditsiooniliselt ehitustarindite ja teraskonstruktsioonide tootmisele. Viimastel aastatel on toimunud märkimisväärane edasiminek ka roheenergia lahenduste valdkonnas, mis hõlmab nt biogaasi generaatorite valmistamist ja paigaldamist.

Võistlejate ülesanne on konstrueerida I-kujuline keevistala, mida kasutatakse silla peatalade omavahel sidumiseks. Visuaalselt tundub tegemist olevat lihtsa ülesandega, aga päris nii lihtne see siiski pole.

 Vaata saate põnevat avaepisoodi siit: Rauataltsutajad | ETV | ERR

Episoodis kasutatakse Froniuse iWave 300 Multiprotsess seadmestikku koos Froniuse Jobmaster põletiga ja Optreli kaitsevahendeid.

Fronius iWave Multiprocess all-in-one keevitussüsteem!

See kõik on teie käeulatuses: lõpuks ometi on loodud üks süsteem, mis katab iga keevitusprotsessi – TIG DC ja AC, MIG/MAG ning MMA – kõik on olemas ühes seadmes. See on seade, mis on ka tulevikus kaasajastatav ning võimaldab teil täita kõiki Industry 4.0 nõudeid. Õige lahendus tänaseks, homseks ja pikemas perspektiivis: iWave Multiprocess PRO abil saate hõlpsalt lahendada kõik keevitusprobleemid. iWave on intuitiivne, paindlik ja alati kasutusvalmis.

Täielik paindlikkus

Kasutage MIG/MAG protsesse maksimaalselt ning vabastage oma keevituspotentsiaal iWave’iga vaid kolme sammuga.

 1. Paigaldage optsioon Multiprocess PRO.
 2. Laiendage oma modulaarset keevitussüsteemi lisades sinna vajalikud MIG/MAG komponendid nagu traadisöötja, keevituspõleti jne.
 3. Valige, milliseid MIG/MAG-keevituspakette soovite. Ja see on kõik! Teie vooluallikas on nüüd valmis kasutamiseks kõikide keevitusprotsessidega.

Valmis ka homseteks vajadusteks

Peamine erinevus võrreldes tavaliste mitmeprotsessiliste süsteemidega: lisaks kõikidele kõrgtehnoloogilistele TIG-funktsioonidele on teil juurdepääs ka igale protsessivariandile MIG/MAG-keevituse valdkonnast. Nüüd on väljas ka animeeritud menüü ja kasutusjuhistega ning vingete võimalustega radikaalse uuenduskuuri saanud kasutusliides 4.0.01.

Põhilised uuendused:

 • võimalik kohandada menüü vaates nähtavaid parameetreid vastavalt oma soovile;
 • võimalik kuvada JobMaster põleti menüüd vastavalt oma soovile;
 • parameetrite animeerimine;
 • tekstipõhised kasutusjuhised;
 • uuenenud funktsioon intervallkeevitus;
 • PMC Slaghammer robotifunktsioon šlakisaarekeste eemaldamiseks startimisel;
 • keevitusvõimsuse põhiselt reguleeritav gaasivool;
 • iWave 300 AC/DC Multiprotsess seadmega saab hullata ka uute PMC AC ja LSC Advance eriti madala soojussisestusega protsessidega.

Konfigureerige täpselt vajalike funktsioonide komplekt valides valikuliste keevituspakettide hulgast: Standard, Pulse, PMC, LSC ja CMT. AC/DC vooluallikatel on nüüd võimalik ka PMC AC ja LSC Advanced​.

Kui keevitusvaldkond paneb sul silmad särama, siis ära jäta võimalust kasutamata ning liitu ka meie uudiskirjaga. Nii oled alati kõige põletavamate uudistega kursis!

FOTOD SAATEST

Fotograaf Tanel Meos

Jaga postitust sotsiaalmeedias

Postituses mainitud tooted

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

  Toodete tagastusvorm

  Lisa rida

   Võta ühendust