Tööstusroboti lahendused

Froniuse seadmed on modulaarsed ning võimekad. Seetõttu sobivad väga hästi robotkeevituseks. Pakume kõikvõimalikke robotkeevituslahendusi nii MIG/MAG- kui ka TIG-keevitusega. Töötame kõikide enamlevinud robotibrändidega ning nende integraatoritega. Vastavalt kliendi soovile ja konkreetsele projektile pakume seadmeid integraatoritele või integreerime kogu komplekti ise.

Jätkub

Kirjeldus

Robotibrändid

Pakume lahendusi kõikidele enamlevinud brändidele, aga peamiselt töötame järgnevate brändidega: Fanuc, KUKA, Motoman, ABB.
               

​Keevitusroboti “abimehed”

TeachMode

Fronius TeachMode on roboti programmeerimist hõlbustav ja selle käigus traadi painutamist vältiv süsteem, mis hoiab keevitustraati roboti õpetamise ajal konstantse pikkusega.

TouchSense ja SeamTracking

TouchSense Võimaldab traadiga või põletiga robotil detaili otsida. Otsimistulemuse ja etaloni võrdlemisel nihutatakse vastavalt keevitusprogrammi liikumist. Võimaldab keevitusprogramme paindlikumaks muuta ning ühe keevitusprogrammi kasutamist mitmel sarnasel detailil.
SeamTracking jälgib läbi keevituskaare (voolutugevuse muutuse) õmbluse profiili. Kasutades võngutavat liikumist võimaldab kompenseerida detailide deformeerumist (muutes roboti liikumistrajektoori), parandada õmbluse täpsust ja vältida keevitusdefekte nagu näiteks ääre kokkusulamatus.

Wiresense

Wiresense on revolutsiooniline abimees keevitusrobotitele, millel on CMT komplekssus. Esimest korda on võimalik traadiga otsida katteõmblusi (overlap) ja keevitatavate plaatide vahel olevaid pilusid ning nende suurenedes keevitusprogrammi vahetada. Soovitan väga teie puhul selle peale mõelda, sest WireSense võimaldab hõlpsalt ja kiiremini otsida liiteid, mida kontaktotsimise (Touch Sense) abil on kohmakas või võimatu saavutada.

Rohkem infot:

Interaktiivne robotkeevituslahenduste tutvustus
Videod meie Youtube kanalis
Huvitud robotlahendustest? Täida alloleval lingil olev vorm ja räägime lähemalt.
Robotkeevituse kontaktivorm

Failid:

Brošüür EN
Brošüür RU

Teised on vaadanud