Cougartron Fury100XF Basic Set (100A), 230V AutoFeed NEW!
FURY 100 on võimas elektrolüütilise keevisõmbluse puhastamise seade,
Masinat saab kasutada ka elektropoleerimiseks, pindade puhastamiseks ja markeerimiseks.
FURY100XF on sisseehitatud automaatse elektrolüüdi söötmisega.
kogus
Hind koos käibemaksuga 8680.00
Antud toodet ei ole laos. Toode tellitakse.
Jätkub
Kirjeldus
FURY100XF on mitmekülgne ja sobib:
  • TIG-keevisõmbluste puhastamiseks 100% töötsükliga
  • MIG-keevisõmbluste puhastamiseks (materjali paksus kuni 10 mm)