Optrel Swiss Air

Optrel Swiss Air võib olla 2021. aasta võimsaim “mask”!

Optreli Swiss Air ei vaja eraldi kiivrit, et toimida nagu PAPR (powered air purifying respirator)! See toode on ilmselt mitmekülgseim hingamisteede kaitsesüsteem, mis on saadaval! Ülenäomask ühendub filtreerimissüsteemiga, et tagada kasutajale igas olukorras värske ja puhas õhk (nagu Šveitsi Alpides). Lisaks saab seda kanda mistahes keevituskiivri või kaitsevisiiriga, et saada alati toimiv PAPR-lahendus. Erinevalt teistest PAPR-idest saab seda kanda iseseisvalt, ilma kiivrita, et filtreerida 99,98% õhus leiduvatest saasteainetest. Tundub liiga hea, et olla tõsi? Enne selle lahenduse kaalumist tutvuge allpoololevate faktidega toote kohta.

Ainus positiivse rõhuga respiraator, mis filtreerib õhu tõeliselt kõrgeimale tasemele.

  • Valmistatud vastupidavast, kergest, pestavast materjalist, mis katab täielikult teie nina ja suu.
  • Ülaosas olev ninatükk kohandub erinevate näokujudega.
  • Y-kujulised voolikud ühendavad respiraatori seljalkantava ja filtreeriva, akutoitel seadmega.

See mask on loodud karmides tingimustes kasutamiseks. Kasutamise vahel saate selle sõna otseses mõttes pesumasinasse visata. Kui vajate varuosa, saate selle asendamiseks juurde osta või vajadusel asendada. Ainus keeruline osa on esmakordne reguleerimine.

Kui olete mõned muudatused teinud ja seadme sisse lülitanud, ei taha te kunagi teist PAPR-ikasutada! 99,98% filtreerimisastmega Optrel TH3 sertifitseeritud filter kaitseb õhus leiduvate saasteainete eest, sealhulgas kõigi ohtlike aerosoolide eest, mida leiate tööstuskeskkonnas (alumiiniumoksiid, raudoksiid, pliioksiid, keevitusaurud ja palju muud).

Mugavus ja kaitse kogu päevaks.

See on süsteem, mida saate kanda kogu päeva. Seljakott jaotab kaalu ühtlaselt. Laetav aku kestab 14 tundi. See on tõeline lahendus hingamise kaitseks. Kui hoiate seda töös, olete kaitstud. Üks meie selle süsteemi lemmikfunktsioone on tegelikult asjaolu, et saate seda otse õlaregulaatorilt seadistada.

Kui soovite rohkem teada saada, võtke meiega ühendust ja vaadake kindlasti videot allpool.

Tutvu tootega siin

Jaga postitust sotsiaalmeedias
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

    Toodete tagastusvorm

    Lisa rida

      Võta ühendust