Beveltools-Bevel Mate® ja Bevel Mite®

Keevitamine jääb professionaalide tööks. Mitte igaüks ei saa luua tugevaid ja puhtaid keevisõmblusi. Kuid kõik algab täiuslikust ettevalmistusest. Standardite EN1090 ja ISO 9692 juurutamisel muutub  kõrge kvaliteediga keevitamine aina olulisemaks teras- ja alumiiniumkonstruktsiooni komponentide valmistamise spetsiifiliste nõuete tõttu. Keevisõmbluse ettevalmistamine ja metalli faasimine on füüsiliselt raske ja aeganõudev töö ning lõpptulemuse kvaliteet sõltub ajast ja inimesest.

Faasimine on kvaliteetse keevisõmbluse jaoks vajalik needus ning, milline täie mõistuse juures olev inimene tahab töötada igapäevaselt gaasipõleti, lihvketta või lamellkettaga? Tänapäeval peaks seda saama teha teisiti. Seetõttu on Beveltools arendanud kahte revolutsioonilist kontseptsiooni – Bevel Mate® ja Bevel Mite®, mis muudavad faasimise märkimisväärselt kiiremaks, lihtsamaks ja täpsemaks.

Teraskonstruktsioonide servadele kiire ja täpse raadiuse loomine vastavalt standarditele EN 1090, ISO 12944, ISO 8501 või IMO PSPC muutub metallitööstuses üha olulisemaks. Minimaalse raadiusega 2 mm servade ümardamine on vajalik pinnakatte või värvi hea nakkuvuse tagamiseks, et kaitsta detaile korrosiooni eest. Üha enam hakkab tootjatele selginema, et see pole just kõige sobivam töö traditsiooniliste kiviketaste ja lamellketaste jaoks. Eriti väiksemate avade servade ümardamisel. Teravad servad põhjustavad värvi või muude pinnakatete halva nakkumise, kuna serva puutepind on piiratud. See toob kaasa värvi või katte koorumise, mis omakorda viib korrosioonini ja muudab vajalikuks värvimist korrata.

Gaasi- ja plasmalõike põleti kasutamine nõuab tavaliselt viimistlemist, enne kui saab keevitada ja kuumus põhjustab materjali värvimuutust ning karastumist. Beveltools tagab sädemeta töötamise, ilma et materjalile peaaegu üldse soojust lisataks. Kõvasulam faasimisteraga masindatud serva pole vaja viimistleda. Kaasaskantavad faasimismasinad on kompaktsed ja kerged, neid saab erinevatel detailidel kasutada ilma suurema füüsilise pingutuseta ja seda ka piiratud ligipääsuga piirkondades.

Masin seadistatakse mõne sekundi jooksul ja tera vahetatamiseks kulub keskmiselt 45 sekundit. Täiuslik faas saavutatakse kiiremini, kui muude meetoditega – keskmiselt 1 meeter 8 mm sügavust faasi terasel 80 sekundi jooksul. Erinevalt traditsioonilistest faasimismeetoditest (lõikepõleti, lamellketta või kivikettaga) ei lisa Beveltoolsiga töötamine metalldetailidele tolmu, mustuse ja abrasiiviterakestega saastumist. Parem keevisliide luuakse tänu puhtale metallilisele pinnale.

Kiireim ja lihtsaim viis metalli faasimiseks

 • Masindage oma töödeldavale detailile ühe läbimiga faas või ümar serv
 • Sobib suurtele ja väikestele valmisdetailidele, lehtedele, torudele ja avadele 
 • Saadaval kerged ja kompaktsed manuaalsed faasimismasinad kas suruõhu-, elektrivõrgu- või akutoitel.
 • Erinevat tüüpi kõvasulam lõikepead erineva kraadiga faasi või erineva suurusega raadiuse jaoks
 • Täiuslik masindamisjälg: ühtlane kvaliteet, mis ei vaja täiendavat viimistlemist
 • Töötamisel ei teki abrasiivset tolmu (ainult laast) ega sädemeid – paremad ja ohutumad töötingimused on tagatud
 • Vibratsioon puudub täielikult või on märkamatu – kaitske ennast ja oma töötajaid HAVS-i (Hand-arm vibration syndrome) tööhaiguse eest

Nüüd kampaania pakkumises BevelMite 3.0 Cordless ja BevelMite ABIS-R 3.0 (pneumo)

NB! Kingituseks kvaliteetsed kaitseprillid!


Jaga postitust sotsiaalmeedias
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

  Toodete tagastusvorm

  Lisa rida

   Võta ühendust